Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Miami Konsept Yatak Odası Takımı

Konsept bir yaşam alanı oluşturarak, alışılmışın dışında dekorasyon trendlerine sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Miami Konsept klasik yatak odası takımı, standart Miami yatak odası takımı ile aynı çizgilere sahip olmakla birlikte, farklı şekillerde dizayn edilebilen duvar panosu ve kendi desenleri ile tasarlanan jozefini ile tam bir konsept olarak düşünüldü. Mekana göre farklı ölçü seçenekleri ile üretilebilen panolu yatak odası takımı, ihtişamlı ve gözalıcı tasarımı ile mekanlara zengin bir hava kazandıracak. İsteğe göre duvar panosunda kapitone veya komple dekoratif ayna seçenekleri ile de tercih edilebiliyor. Mekana göre farklı renk seçenekleri ile üretilebilen modelde, beyaz lake zemin üzerine altın varak işlemeler kullanıldı.

Mekanlarında daha avangard çizgileri tercih edenler için altın varak yerine gümüş varak gibi soft renkler de kullanılabilir. Modelin komple altın varak ile yapılmış olan konsepti Miami Golden yatak odası takımı bu sezonun en fazla tercih edilen modellerinden oldu. İhtişamlı ve zarf görünüm yanında dayanıklı ve fonksiyonel yapısı ile de dikkat çeken yatak odası takımındaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı, özel frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Dolap ve çekmece içleri kullanıcının talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilebilir. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilebilen lüks yatak odası modelini ebeveyn banyolu odalarda Miami banyo dolabı ile konsept yapabilirsiniz.

Lüks yatak odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
asortie benç
Kraliçe Klasik Benç
klasik kollu avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 03
Masko klasik banyo
Miami Klasik Banyo
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp