Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Klasik Yatak Odası Takımı

Zerafet ve ihtişamı aynı mekanda görmek isteyenlerin tercih ettiği Belinda klasik yatak odası modeli, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Kendi koleksiyonu olan Belinda yemek odası ve Belinda koltuk takımı ile de mükemmel bir ahenk ile oluşturan Belinda lüks yatak odası takımı, klasik yatak odasına yeni bir yaklaşım getirerek, farklı rengi ve her biri nakış nakış el işçiliği ile oluşturulmuş oyma motifleriyle dikkat çekiyor.

Klasik mobilyanın vazgeçilmez ana unsuru olan oyma işçiliği, Belinda yatak odası takımında daha sade ve zarif şekilde kullanmış olup yatak başucunda ve ayakucundaki oymalarla yatak odası takımına farklı bir hava kazandırmıştır. Başucu ve ayakucundaki kapitoneler yatak odasının göze çarpan en belirgin özelliği oluyor. Geniş kapitone kullanımı ile lüks mobilya tasarımlarına yeni bir dizayn dilini ortaya koyan Belinda yatak odası takımı, yatak başucunda iki adet aynalı duvar ünitesi ile desteklendi.

Kullanıcının isteğine göre yatak başucu ünitesindeki aynalar başucunda olduğu gibi kapitone ile de kaplanabilmektedir. Belinda yatak odası takımının tuvalet masasının taç ve gövde kısımları da yine oyma motifleri ile süslendi. Gardırop, karyola, duvar panosu, iki adet komodin ve tuvalet masasından oluşan Belinda yatak odası takımı Asortie Mobilya müşterileri için istenilen renk ve ölçüde üretilebiliyor. Yatak odalarında şömine sıcaklığını hissetmek isteyenler ise mekana özel ölçü ile üretilebilen Belinda klasik şömine ile kombin yapabiliyor. Lüks yatka odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
Altın varaklı klasik mutfak masası
Belinda Klasik Mutfak Masası
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
klasik şömine beyaz
Belinda Klasik Şömine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp