Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Palermo Klasik Yatak Odası Takımı

Köşeli tasarımı ve ağır duruşuyla yatak odanızın dekorasyonunu belirleyecek olan klasik yatak odası takımını keşfedin. Palermo yatak odası takımı ihtişamı ve şık tasarımı ile yatak odalarınıza saray havası kazandıracak. Yeni sezon klasik yatak odası koleksiyonu için tasarlanan modelde ahşap oyma, pentür ve boyama sanatını bir arada bulabilirsiniz. Palermo lüks yatak odası modeli istenilen ölçüde üretilebilen duvardan duvara panosu, sade ve şık aynalı dolabı, tuvalet masası ve yine ölçüye göre yapılabilen karyoladan oluşuyor. İsteğe göre puf veya jozefin de takıma ilave edilebiliyor.

Palermo yatak başlığının yanındaki sütunlar aynı zamanda bir dolap vazifesi de görüyor. Sütunların kapaklarını açtığınızda karşınıza çıkan dolaplarda birçok eşyanızı rahatlıkla saklayabileceksiniz. Lüks yatak odası modellerindeki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı, özel frenli sürgü ve menteşeler kullanıldı. Yatak başlığında kapitone yerine isteğe göre dekoratif ayna da kullanılabiliyor. Kullanıcının isteğine göre yatak başlığına diğital baskılar veya yağlı boya resimlerde uygulanabilir. Palermo yatak odası takımı odanızın ölçüsüne göre yapıldığından yaşam alanınızı maksimum genişlikte kullanmanıza olanak sağlıyor. Yatak odasında dinlenme köşesi yapmak isteyen kullanıcılar, model ile birlikte Palermo sohbet seti takımını da tercih ediyor.

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
asortie klasik tv ünitesi
Palermo Duvar Ünitesi
klasik yatak odası jozephine
Kraliçe Aden Bench
lüks klasik sohbet seti
Palermo Sohbet Seti
şapkalı abajur avize
Sekiz Şapkalı Abajur Avize
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp