Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Miami Klasik Yatak Odası Takımı

Miami klasik yatak odası takımı, sahip olduğu sadelik ve zarafet ile yatak odanıza muhteşem bir hava kazandıracak. Beyaz zemin üzerine el emeği ile işlenmiş altın varak işlemeleri takıma farklı bir zarafet katıyor. Özellikle başlıkta yer alan ahşap oyma motifler, takımın karakterinde belirleyici rol oynuyor. Kullanıcıların isteklerine göre farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Miami yatak odası, uzun yıllar eskimeyecek mükemmel bir tasarıma sahip. Klasik mobilyada varak işlemleri yoğun olarak tercih edenler aynı konsepte sahip Miami Golden yatak odası takımını da tercih edebilirler. Daha fazla sadelikten yana olanlar için ise altın varak yerine gümüş varak uygulaması tercih ediliyor.

Altı kapılı gardırop, karyola, iki adet komodin ve aynalı şifonyerden oluşan takıma istenirse çamaşırlık ve jozephine de ilave edilebiliyor. Farklı yatak başlıklarının kullanılabildiği lüks yatak odası modelinde, müşterilerin isteğine göre cibinlik uygulaması da yapılabiliyor. Dolapta bombeli kapaklar kullanıldığı gibi, şifonyer ve komodinlerde de bombeli çekmeceler kullanıldı. Tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, özel frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Miami yatak odası takımında altın kaplama kulplar tercih edildi.

Miami yatak odası takımının daha gösterişli ve ihtişamlı olmasın isteyenler duvar panolu olarak üretilen Miami konsept modeli tercih edebilirler. Ebeveyn banyolu yatak odalarında Miami modelini tercih eden kullanıcılar genellikle Miami banyo takımı da konsept olarak alıyorlar. Lüks yatak odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
altın rengi taclı klasik yatak odası
Miami Konsept Yatak Odası Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Masko klasik banyo
Miami Klasik Banyo
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp