Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Hayal Klasik Yatak Odası Takımı

Yuvarlak bir karyolada yatmak bir çok kullanıcının hayali oluyor. Hayal yatak odası takımı da, sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Lüks yaşam alanlarına renk ve hareket katacak olan yatak odası takımı konforu üst düzeye çıkartıyor. Özel kaplama kumaşı, dikkatleri üzerine çekerken, heybetli başlığı da karyolayı sarıyor. Hayatı standartların dışında yaşamak isteyenler için üretilen Hayal yuvarlak yatak odası takımı, farklı tasarımı ve konforu ile sıradışı bir çizgiye sahip. Geniş ve alışılmışın dışındaki yatak dizaynıyla yatak odanızda lüksün hayat bulmuş hali olacak. Komple kapitone ile döşenmiş ihtişamlı yatak başlığı ve yuvarlak yatağı ile dikkat çeken Hayal yatak odası takımında iki adet komodin ve tuvalet masası bulunuyor. Komodin ve tuvalet masasının siyah rengiyle tam bir uyum içerisinde bulunan altın rengi çekmeceler, yatak odasında düzenli bir alan yaratmak isteyenler için olmazsa olmaz konumda.

Parlak zemin üzerine altın varak ile zenginleştirilen yatak odası takımı, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Dilediğiniz renk seçeneklerine göre dizayn edilebilen Hayal lüks yatak odası modeli, istediğiniz ölçüdeki yaşam alanına özel de olarak üretilebiliyor. Yuvarlak yatak koleksiyonundan Nara yatak odası ile benzer özelliklere sahip olan Hayal yatak odasında isteğe göre tam ortopedik ve konforlu yatak da ilave edilebiliyor. Ayrıca takıma istenilen ölçüde tam ihtiyacınıza göre elbise dolabı da ilave edilebiliyor.

klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
Nara Klasik Yatak Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp