Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Artemis Kapitoneli Yatak Odası

Yeni sezon klasik yatak odası takımı koleksiyonu için güncellenen Artemis Kapitoneli yatak odası modeli, daha önceki Artemis yatak odası modelinin biraz daha sadeleştirilmiş hali. Klasikten hoşlanan ama daha sade modelleri tercih edenler için tasarlanan yatak odası takımı, karyola, iki adet komodin, tuvalet masası, makyaj taburesi ve dolaptan oluşuyor. Artemis yatak odası takımı kullanıcıların istedikleri ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

Kapitoneli yatak odası takımı, özel dokuma kumaş ile kaplanarak, şık tasarımı taçlandırıldı. El işçiliği ile hazırlanan yatak odasının dolap ve çekmece içleri kullanıcının isteğini şekilde kişiye özel olarak dizayn ediliyor. Böylece daha da kullanışlı hale gelen lüks yatak odası takımı kullanıcıya rahatlık sağlıyor. Çekmece ve kapaklarda çarpmaları engelleyen frenli menteşe ve raylar tercih edildi. Artemis yatak odasının başlığında bir önceki Artemis klasik yatak odası modelinin askine kapitone kullanıldı. Kullacını her iki Artemis model arasından kendisine uygun istediği kombini yapabilir. Yatak odalarında kapılarının da yatak odası ile aynı kombinde olmasını isteyen kullanıcılar için ise Artemis kapı modeli üretildi.

Lüks kapitoneli yatak odası modelinin özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi almak için Whatsapp iletişim hattını kullanabilir ya da ürün bilgi formunu doldurarak alanında deneyimli müşteri danışmanlarımızın tarafınıza dönüş gerçekleştirmesini talep edebilirsiniz. 

klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
Asortie Klasik Banyo
Artemis Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp