Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bianca Klasik Yatak Odası Takımı

Bianca klasik yatak odası takımı ihtişamı ve zarif oyma motifleri ile yatak odalarınıza düşlediğiniz saray havasını kazandırmayı amaçlıyor. Köşeli tasarımı sayesinde sert ve kararlı duruşu, yatak odası takımının karakterini belirliyor. Göz alıcı bir yatak odası dekoarsyonu oluşturmak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Bianca yatak odası, uzun yıllar boyunca aynı şıklık  ile kullanım imkanı sunuyor. Usta el işçiliği ile üretilen klasik yatak odası modeli, karyola, yatak başlığı, iki adet komodin, tuvalet masası ve dolaptan oluşuyor.  İsteğe göre bench, boy aynası ve dinlenme sandalyesi de ilave edilen yatak odası takımı istenilen renk ve ölçüde hayal gücünüzün boyutlarına göre üretilebilmektedir.

Ceviz zemin üzerine altın varak işlemelerin ahengi ile göz kamaştıran yatak odası modeli kullanıcının istediği renkte yapılabilir. Yeni sezon yatak odası koleksiyonu için tasarlanan ve genellikle kendi grubu Bianca yemek odası ile birlikte tercih edilen Bianca yatak odası takımı estetik olduğu kadar da kullanışlı bir tasarım olarak öne çıkıyor ve belli bir ahenk ortaya koyuyor. Takımdaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı, özel frenli sürgüler ve menteşeler kullanılmasının yanında yatak odalarında televizyon kullananalar tarafından genellikle takım ile birlikte Bianca TV ünitesi modeli de tercih ediyor.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
masko klasik tv ünitesi
Bianca Klasik TV Ünitesi
yatak odası benç
Safir Benç
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp