Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nakkaş Klasik Yatak Odası Modeli

Asortie’nin yeni sezon klasik yatak odaları koleksiyonunun yeni modeli olan ve doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Nakkaş  klasik yatak odası takımı, görkemli ve zarif tasarımı ile yaşam mekânlarına zengin bir stil kazandırıyor. Oval bir yatakta uyumak ve yatak odası dekorasyonunu inşa etmek isteyen kullanıcıların kalplerini kazanan lüks modele şimdi yakından bakın. Siyah sedef lake zemin üzerindeki altın varak oyma motifleri klasik yatak odası modeli üzerine zarif bir hava kazandırdı. Karyola başlığındaki oymalar ıhlamur ağacından el işçiliği ile hazırlandı. Komple kapitone olarak dizayn edilen yatak başlığındaki ihtişamlı oyma motifi yatak odası takımının en dikkat çekici bölümü olarak göze çarpıyor. Karyola başlığında lüks ve leke tutmayan kumaşlar tercih edildi.

Altı kapılı olarak hazırlanan dolap siyah lake ve altın varağın uyumu ile kombin edildi. Dolap kapaklarının iç kısımlarına ressam tasarımcılarımız tarafından el işçiliği ile pentür çalışması yapıldı. Böylece gardıroba daha ihtişamlı ve zarif bir hava kazandırıldı. Lükens ayaklı olarak dizayn edilen yatak odası takımının dolap içleri ve komodin içleri kullanıcının isteğine göre tasarlanabilir. Takımdaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı özel frenli raylar ve birinci sınıf menteşeler kullanıldı. Nakkaş yatak odası tasarımı, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte üretilebiliyor.

kapitoneli klasik yatak odası
Nihavent Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
Nakkaş Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Astana Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Medusa Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Marsilya Art Deco Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp