kapitoneli klasik yatak odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nihavent Klasik Yatak Odası Takımı

Sıradışı çizgileri ve radikal renk tonları ile ön plana çıkan Nihavent klasik yatak odası takımı, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Nihavent lüks yatak odası modeli altı kapılı gardrop, karyola başlığı, iki adet komodin ve şifonyer ve makyaj aynasından oluşuyor. Antik krem lake zemin üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen çıtalar takıma zengin bir hava kazandırırken, çıta içlerinde kalan bölümlerde kullanılan koyu kahverengi zeminler yatak odası modeline radikal bir tarz katıyor.

Nihavent lüks yatak odası modelleri, mekana özel olarak farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Nihavent modelinde bulunan kıyafet dolabının iç kısmı ve rafları, kullanıcının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel olarak dizayn edilebiliyor. Yatak odası takımındaki tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, özel frenli raylar ve menteşeler kullanıldı.

Lüks yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarındaki dekorasyonda eşsiz bütünlüğü yakalamak adına, takımın kendi grubundan olan Nihavent sohbet köşesini de satın alıyor. 

Nihavent klasik yatak odası takımı fiyatı ve özelliklerini almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak adına sizinle iletişime geçecektir. 

Nara Klasik Yatak Odası Takımı
lüks klasik yatak odası
Sakura Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası tasarımları
Quantum Klasik Yatak Odası Takımı
salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp