Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı

Klasik mobilya sanatının tüm özelliklerini taşıyan Monaliza klasik yatak odası takımı, ihtişamlı ve şık tasarımı ile mekanlara gözalıcı bir ışıltı katıyor. Karyola, iki adet komodin, tuvalet masası, markiz ve dolaptan oluşan yatak odası takımı, yüzde yüz doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor. Model üzerindeki oyma motifleri gerçek altın varaklar ile işlenerek yatak odasına zenginlik kazandırıldı. Özellikle yatak başlığındaki oymalar kelimenin tam anlamı ile bir şahseser niteliğinde.

Lüks yatak odası takımı, lüks ve göz alıcı yaşam alanlarına uyum sağlaması adına tasarlandı. Lüks yaşam alanlarınıza lüks bir yatak odası takımı dahil etmek istiyorsanız, Monaliza yatak odası takımı tercihleriniz arasında olabilir. Monaliza lüks yatak odası modelinin dolap ve çekmece içleri kullanıcının istediği şekilde dizayn edilebiliyor. Tüm kapaklar ve çekmecelerde, çarpmalara karşı, birinci sınıf frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Monaliza yatak odasını tam set olarak alabileceğiniz gibi, parçalarını tek tek de alabilirsiniz. Yatak odalarında tuvalet masası yerine şifonyer isteyen veya tuvalat masasına ilave olarak şifonyer isteyenler için de ayrıca Monaliza bahü modeli tasarlandı. Monaliza klasik yatak odası modeli farklı renk ve ölçü senenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor.

klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
altın varaklı benç
Prenses Klasik Yatak Odası Takımı
yatak odası benç
Kapaletti Benç
masko klasik kanepe
Astoria Kanepe
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
Masko klasik banyo
Miami Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp