Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Frezya Klasik Duvar Ünitesi

Frezya klasik duvar ünitesi modeli, ceviz veya lake renk seçenekleri ile yaşam mekanlarına zarif bir hava katıyor. Her bir parçası gürgen ağacından usta el  işçiliği  ile tasarlanan duvar ünitesi, sizlerin isteği ve arzunuza göre panolu ve panosuz seçenekleri ile yeni baştan tasarlanabilmektedir. Frezya klasik duvar ünitesi uzun bir işçilik sonucu yalnızca sınırlı sayıda üretiliyor.

Dolap kapaklarında altın kaplama kulplar kullanılarak üretilen Frezya tv ünitesinin, çekmece ve kapaklarında çarpmalara karşı birinci sınıf ray ve menteşeler tercih edildi. Bu sayede özellikle çocuklu evlerde kazaların ve zaman içerisinde oluşabilecek zararların önüne geçilmiş olacaktır. Şık oyma desenlerinin üzerine uygulanan altın varak işlemler, Frezya lüks duvar ünitesi modelinde motiflerinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Duvar ünitesinin iç kısmındaki tasarım sizlerin istediği doğrultusunda yeni baştan dizayn edilebiliyor. İstenilen ölçü ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile üretilebilen Frezya duvar ünitesi salon ve oturma odanızda yeni baştan bir konsept yaratma imkanınızı size sunuyoruz. Çok raflı yapısıyla hemen hemen her ihtiyacınıza yanıt verecek olan duvar ünitesi aksesuarlarınızıda sergilemenize olana sağlıyor. Her dönemin içerisinde kendine yer bulan Frezya duvar ünitesi modeli ile ister klasik döneme ait Barok bir salon konsepti dizayn istemek isteyin, isterseniz de modern dönem içerisinde klasik izler taşımasını istediğiniz konsept yaratmayı, her iki seçenekte de rahatlıkla hayallerinizdeki yaşam alanına ulaşabilirsiniz.

oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
Defne Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
masko klasik tv ünitesi
Bianca Klasik TV Ünitesi
Defne Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp