Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Milano Klasik Duvar Ünitesi

Milano klasik duvar ünitesi modeli, sahip olduğu görkemli tasarımı ile yaşam alanlarına bir saray edası kazandırıyor. Salon ve oturma odalarını sarayın klasik ruhunu yansıtan görkemli mobilyalarla süslemek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan Milano lüks duvar ünitesi, tamamen doğal ahşaptan ustaca el işçiliği ile sizlerin istek ve arzulara göre yeni baştan dizayn edilebiliyor. Şık vazo ve biblolarla ufak dokunuşlar yapabildiğiniz Milano klasik duvar ünitesi ile yaşam alanınızda yeni bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kendi karegorafinizi oluşturmanıza olana sağlayan lüks duvar ünitesi, istenildiğinde televizyonunuzu koymanıza olana sağlarken, dekorasyonda önemli etkileri bulunan aksesuarlarınızı da bu alanda sergilemenizi sağlıyor.

Usta ellerden çıkmış duvar ünitesinin renklendirilmesinde altın varak işlemler kullanıldığı gibi daha sade tasarım dilinin hakim olmasını isteyenler için gümüş varak işlemeler de kullanılabiliyor. İçerisine şıklığını bozmayacak şekilde gizlenmiş mavi led ışıklar Milano tv ünitesine farklı bir hava katarak, klasik görünümüne zarar vermeden şıklığına şıklık katıyor. Tv ünitesinin konsol kısmı evinizde birçok eşyayı saklayabilecek kadar geniş olarak dizayn edildi bu sayede kaybolduğunda can sıkıcı olan detaylardan ve rahatsız edici dağınıklık detaylarından kurtulmuş olacaksınız. Tv ünitesinin tasarımının bir parçası olan lükens ayaklar duvar ünitesine de zerafet katarak bulunduğu yaşam alanında daha geniş bir ortam hissi yaratmaktadır. Milano duvar ünitesi, Milano yatak odası takımı modeliyle ile kombinlenebildiği gibi birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilmektedir. Milano serisi ürün grubunun birbirine olan uyumu ile evinizde baştan sonra sona bir ahenk yaratma imkanına sahip olabilirsiniz.

klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
rahat koltuk takımları
Este Klasik Koltuk Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
mumlu klasik avize
Sekiz Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp