Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Artemis Klasik Duvar Ünitesi

Artemis grubu için üretilen lüks duvar ünitesi modelinde klasik oyma sanatı el işçiliği ile uygulanarak hassas motifler ortaya çıkarıldı. Her bir motifin ince ayrıntılar ile bir diğerini desteklediği motifler yeni nesil televizyonlarınızla ile ahenk oluşturacaktır. Kendine has oyma motiflerine sahip duvar ünitesi yaşam mekanlarında genellikle Artemis salon takımları ile kombin edilerek dilediğiniz konsepte rahatlıkla sahip olma imkanını size sunuyor. Duvar ünitesi yalnızca şık tasarımı ile değil aynı zamanda fonksiyonelliği ile de göze çarpıyor ve işlevselliğin önemini sizlere hatırlatıyor. Salonunuzu kaplayacak, klasik duvar ünitesi, hem televizyonunuzu hemde aksesuarlarınızı bu alanda sergilemenize olanak sağlıyor. Artemis klasik duvar ünitesi, şimdi yeni nesil televizyonlar ile uyumlu.

İki katlı rafa ve dört adet kapaklı dolaba sahip olan duvar ünitesinde antik krem renk üzerine altın varak uygulaması üretilmiş olup olası kaza ve yıpranmaları engellemek amacıyla kapaklarında çarpmalara karşı özel frenli süspansiyona sahip menteşeler kullanıldı. Duvar ünitesinin iç kısmındaki tasarım sizin dileğiniz şekilde yeni baştan dizayn edilebiliyor ve bu sayede hayallerinizdeki duvar ünitesine rahatlıkla kavuşabiliyorsunuz. Asortie klasik duvar ünitesi modelleri sizlerin istekleri doğrultusunda sahip olduğu geniş renk skalası ve geniş ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Asortie Mobilya’nın sağlamış olduğu mimarlık hizmeti ile düşlerinizi süsleyen klasik çizgilere sahip lüks salon ve oturma odasını elde etmeniz artık daha kolay olacak. Şimdi siz de ürün bilgi formu ya da whatsapp iletişim hattı üzerinden bizimle iletişime geçin ve ürünlerimizi inceleme fırsatını elde edin.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp