Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Klasik Duvar Ünitesi

Belinda klasik duvar ünitesi motifli işlemeleri ile klasik mobilya seven kişiler arasında detaylara önem verenler için tercih edilebilir modeller arasında bulunmaktadır. Kullanılan farklı cila rengi ve üzerindeki el işçiliği pentür sanatı ile ortaya konan ön plana çıkan klasik duvar ünitesi, salon ve oturma odalarına kazandırdığı ihtişamın yanında zarif görüntüsü ile de dikkat çekmektedir. Dikkatleri üzerine çeken lüks duvar ünitesi en şık yaşam alanlarınızda ihtişamlı bir konsept oluşturmanızı sağlayacak. 

Tamamen usta ellerden çıkma doğal ahşaptan ince el işçiliğiyle üretilen Belinda duvar ünitesi, kullanıcının tercihine göre panosuz olarak da üretilebiliyor. Farklı renk ve ölçü seçenekleri ile tasarlanabilen klasik duvar ünitesi Asortie Mobilya showroomunda incelemek isteyen sizleri bekliyor. Belinda klasik duvar ünitesi modeli kendi ürün grubundan olan Belinda yemek odası ve Belinda koltuk takımı ile aynı konsepte üretilmesinin yanında salon ve oturma odasında lüksün tek bir konseptle buluştuğu atmosferler yaratmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Her döneme ait tasarım çizgileriyle uyum içerisinde olan Belinda duvar ünitesi modeli, Asortie Mobilya’nın mimarlık hizmeti ile de sizlere hayalinizdeki yaşam alanlarına kavuşma fırsatı sunuyor. Siz de ürün bilgi formunu doldurarak ya da whatsapp iletişim hattını kullanarak ayrıntılı bilgilere kavuşabilir ve yaşam alanlarınızda lüks ve ihtişama kavuşabilirsiniz.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
Altın varaklı klasik mutfak masası
Belinda Klasik Mutfak Masası
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp