Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi

Salonlarınızda oluşturmak istediğiniz tasarımı taçlandıracak olan klasik duvar ünitelerinin en çok tercih edilen modellerinden olan Selçuklu klasik duvar ünitesini keşfedin. Lüks duvar ünitesi ahşap oyma motifleri ve kapaklarındaki desenler, beyaz ve atın varağın uyumu, altın sarısı çerçeve çıtaları ve ikili aplikleri ile dikkatleri çekiyor.

Lüks duvar ünitesi gerçek altın varak işlemeler ile bezenirken tamamen el işçiliği ahşap oyma motifleri ile yaşam alanlarınızda ihtişamı oluşturuyor. Genellikle salonlarda tüm gözlerin üzerinde olduğu televizyon ve duvar ünitelerinin genel yaşam mekanınızın tasarımı ile uyumlu olması önemlidir. Salon konseptiniz ile mükemmel uyumu yakalamanızı sağlayacak Selçuklu klasik duvar ünitesi kullanıcılarını memnun edecek.

Tüm gözlerin üzerinde olacağı lüks televizyon ünitesi fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız veya Whatsapp iletişim hattımız aracılığı ile tarafımıza taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir.

Asortie mobilya yaşam alanlarında lüks konsept oluşturmak, en doğru duvar ünitenizi seçmeniz ve eşsiz bir dekorasyon oluşturmanızı sağlamak amacıyla tamamen ücretsiz iç mimarlık hizmetini tüm müşterilerine sunmaktadır.

Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
masko klasik koltuk
Marbella Klasik Koltuk Takımı
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Selçuklu Klasik Yatak Odası Takımı
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp