Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lucca Klasik Duvar Ünitesi 

Lucca klasik duvar ünitesi, morun zenginliğini öne çıkaran oldukça ihtişamlı duvar ünitelerinden biri olarak tercih edenlerin salonlarında kendini sergiliyor. Altın varaklı üst kısımları ile tüm duvarınızı boydan boya kaplayacak bir görkeme sahip olan  Lucca klasik duvar ünitesi, altın sarısı aksesuarlar ile büyük bir uyum yakalayarak klasik konsepte salon mobilyalarınız içerisinde rahatlıkla kendine yer buluyor. Dilediğiniz ölçü ve ebatlarda üretilen klasik duvar üniteleri, üretim aşamasındaki malzemenin kalitesinin getirdiği dayanıklılık ile senelerce oturma alanınızın yıldızı olacak.

Canlı mor renkteki birinci sınıf döşemesinin yanında oyma işçiliğiyle hazırlanmış detayları ve  kaliteli işçiliği ile göz dolduran duvar ünitesi, klasik ve detaycı ruhunuzu bütün evinizde boydan boya yansıtacak modellerden biridir. Yüksekliği ile oturma alanlarınızda derinlik algısı yaratacak olan model aynı zamanda salonunuzu daha yüksek ve geniş göstererek, yaşam alanınızın konforunu ve ihtişamını arttıracaktır.

Klasik koltuk takımı
Majör Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Sefa Klasik Koltuk Takımı
Berlin Klasik Duvar Ünitesi
Hanzade Klasik Duvar Ünitesi
Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp