Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HANZADE KLASİK DUVAR ÜNİTESİ

Lüks mekânların vazgeçilmezi olan klasik duvar üniteleri işlevsel kullanımıyla televizyon ünitesi olarak kullanılmalarının yanında dekoratif bir obje olarak da kullanılıyor. Şık tasarımı ve altın varaklı ahşap oyma motifleri ile yaşam alanlarınızdaki dekorasyonun tamamlayıcısı olacak klasik duvar ünitesi salonlarınızın en gözde köşelerini süsleyecek.

Hem dekoratif hem de televizyon ünitesi olarak kullanılabilen Hanzade klasik duvar ünitesi siyah renginin asaletli duruşu ile altın varağın kattığı zengin havasıyla, salonlarınızda oluşturacağınız lüks ve klasik konsepti taçlandıracak. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen ve gerçek altın varakların kullanıldığı duvar ünitesi farklı renk seçenekleri ile, salonların genel dekoruna uygun şekilde üretilebilmektedir. Dilediğiniz ve hayalinizdeki salon ve oturma odalarına kavuşma imkanını size sunan Asortie Mobilya, mimarlık hizmeti ile de yaşam alanının tasarımı ile destek isteyenlere bu imkanı sunmaktadır.

Lüks duvar ünitesi fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletmeniz, sizlerle iletişime geçmemiz ve deneyimli satış danışmanlarımız tarafından taleplerinizi yanıtlamamız için yeterli olacaktır.

asortie klasik avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 02
Klasik koltuk masko
Antik Ceviz Klasik Koltuk Takımı
Berlin Klasik Koltuk Takımı
Berlin Klasik Duvar Ünitesi
Lucca Klasik Duvar Ünitesi
Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp