Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Güneş Artdeco Duvar Ünitesi

Evinize güneş ışıltısı kazandıracak Güneş artdeco duvar ünitesi tüm görenlerin gözlerini kamaştıracak. Mat antresit füme rengi, ahşap oyma motifleri ve köşeli yapısıyla artdeco sanatının izlerini taşıyan lüks duvar ünitesi tüm görenlerin ilgisini çekerken beğenisini de kazanıyor. Artdeco sanatının icra edildiği lüks duvar ünitesi kullanışlı bir yapıda geliyor. Hemen hemen tüm boyutlardaki televizyonları üzerinde kullanabileceğiniz gibi 4 kapaklı rafları ile de ekstra muhafaza edebileceğiniz alanlar sunuyor. Geometrik ölçü formlarına sahip olan duvar ünitesi tam anlamıyla art deco tasarım temellerini oluşturuyor. 

Lüks duvar ünitesini tercih eden kullanıcılar genellikle Güneş Artdeco koltuk takımı ve Güneş ardeco yemek odası takımını da satın almış oluyor. Artdeco tv ünitesi fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp aracılığı ile taleplerinizi bize iletmeniz gerekmektedir. Talepleriniz satış danışmanlarımız tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır.

tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
masko klasik tv ünitesi
Bianca Klasik TV Ünitesi
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
Güneş Artdeco Koltuk Takımı
Güneş Artdeco Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp