Klasik konsol
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bergamo Klasik TV Sehpası

Klasik yaşam mekanlarında, duvar ünitesi yerine TV sehpasını tercih etmek isteyen kullanıcıların beğenisine sunulan Bergamo klasik tv sehpası ahşap oyma motifleri ve gerçek altın varaklı cilası ile yaşam alanlarınızda oluşturmak istediğiniz şıklığı destekleyecek. Minimal tasarımıyla yaşam alanlarınızda zarif konseptiyle dikkatleri üzerine çekecek. Üstelik tüm işlevselliği ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan tv sehpası lüks yaşam alanlarınızda gözleri üzerine çekecek.

Genellikle küçük yaşam alanlarında tercih edilen lüks televizyon sehpası tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Etkileyici bir tasarıma sahip olduğu kadar işlevsel kullanımıyla da kullanıcısını memnun eden lüks televizyon sehpası, çoklu çekmece ve kapaklı raf düzeni ile değerli eşyalarınızı muhafaza etme imkânı da sunuyor. Ahşap oyma motifleri, dalgalı hatları ve beyaz rengi ile ferah yaşam alanlarınızda tüm gözlerin odağı olacak.

Lüks tv sehpasını satın alan kullanıcılar genellikle Bergamo klasik koltuk takımı ve Bergamo klasik yemek odası takımını da satın almış oluyor. Tüm mobilyaların birbirleri ile yakalayacağı bu uyum ile eşsiz tasarıma sahip yaşam alanları oluşturma imkânı yakalayabilirsiniz.

Klasik tv sehpası fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamak adına müşteri danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak merak ettiklerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Klasik yatak odası modeli
Bergamo Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik duvar ünitesi
Bergamo Klasik Duvar Ünitesi
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yemek Odası Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp