Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bergamo Klasik Duvar Ünitesi

Salon dekorunun vazgeçilmez objeleri arasında bulunan duvar üniteleri gün geçtikte daha şık ve daha fonksiyonel özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Bergamo klasik duvar ünitesi doğal ahşaptan ustaca el işçiliği ile üretildi. Tasarımından doğal farklı rengi ve detayları ile salonlarınıza şık bir zenginlik katacak olan lüks duvar ünitesi, sizlerin isteği  ve arzu dahilinde birbirinden farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor.

Bergoma tv ünitesi salonlarda genellikle Bergamo klasik koltuk takımı ile birlikte kombin edilmektedir, bu sayede aynı ürün grubunun verdiği ahenk ile salon ve oturma odanızda konuklarınıza klasik mobilya konseptini derinlerden yaşatabileceksiniz. Çoğunlukla daha geniş salonlar içerisinden kullanılan aynı grubunun yemek odası modeli de bulunmaktadır.  Asortie Mobilya içerisinde yer alan ve lükslüğün hayat bulmuş hali olan lüks tv ünitesi modelleri salonlarınızın genel dekoruna uygun istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz renklerde üretilebiliyor. Siz de salonunuzda konseptine uygun bir klasik mobilya arıyorsanız veyahut sıfırdan yeni bir konsept inşa etmek istiyorsanız ürün bilgi formunu doldurabilir ya da whatsapp destek hattından ayrıntılı bilgiyi talep edebilirsiniz. Hala klasik mobilya konseptinz konusunda aklınızda soru işaretleri varsa Asortie Mobilya tarafından sunulan mimarlık hizmetine yönebilirsiniz.

 

Klasik yatak odası modeli
Bergamo Klasik Yatak Odası Takımı
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik konsol
Bergamo Klasik TV Sehpası
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yemek Odası Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp