Klasik altın varaklı duvar ünitesi
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yasemin Klasik Duvar Ünitesi

Ahşap oyma motifleri, şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile salonların baş tacı olmaya aday Yasemin klasik duvar ünitesini şimdi keşfedin. Tamamen el işçiliği ile doğal ahşaptan üretilen lüks duvar ünitesi, ahşap oyma motiflerindeki gerçek altın varağı ile lüks yaşam alanlarınızda ilgi odağı olacak. Tüm konuklarınızın hayranlıkla seyredeceği ve duruşuyla salonunuza hareket katacak olan lüks duvar ünitesi hemen hemen tüm televizyon ölçülerine uygun olarak tasarlandı.

Klasik televizyon ünitesi işlevselliği ile ön plana çıkarken kullanışlı bir yapı sunuyor. Kapaklı rafları ile önemli eşyalarınızı muhafaza edeceğiniz özel alanlar oluştururken, Android Box / Apple Tv ya da  uydu alıcıyı yerleştireceğiniz özel bir alan da televizyon ünitesinde yerini alıyor.

Klasik klasik duvar ünitesini tercih eden kullanıcılar genellikle Yasemin klasik koltuk takımını da satın almış oluyor. Böylece mükemmel uyumu yakalayan kullanıcılar salonlarında tüm görenlerin hayranlıkla seyredeceği ihtişamlı bir ambiyans oluşturabiliyor.

Lüks duvar ünitesi fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. En hızlı şekilde tarafınıza dönüş gerçekleştirecek olan müşteri danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan büyük bir memnuniyet duyacaklardır.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
Fenomen Klasik Yemek Odası Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
klasik deri koltuk
Yasemin Klasik Deri Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp