otel odası çeşitleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kinidos Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim tasarladığı ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie Mobilya, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor.

Otellerine gelen müşterilerinizi sade çizgilere sahip ama görkemli odalarda misafir etmek isteyen otel yatırımcıları tarafından tercih edilen Kinidos otel odası mobilyaları, en fazla tercih edilen lüks otel odası takımları arasında yer alıyor. Kinidos otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı klasik naturel bir tarz tercih edildi.

Kinidos karyola başlığı tavana kadar yüksek olarak yapıldı. İsteğe göre başlık kısmına manzara resimleri ve dekoratif aynalar konulabiliyor. Klasik karyola başlığında ise leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Bu hali ile de heybetli bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına ihtişamlı bir atmosfer kazandırıyor. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Asortie Mobilya, lüks otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

otel odası dekorasyonu
Beyazsaray Otel Odası
otel dekorasyonu
Hanzade Otel Odası
Dolmabahçe Otel Odası
otel odası takımı
Aşiyan Otel Odası
otal odası çiftli yatak
Sapore Otel Odası
otel odası masko
Ceneviz Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp