Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lampas Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim şekilde tasarladığı, ürettiği ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan kaplamalı doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor.

Otellerine gelen müşterilerinizi sade çizgilere sahip ama görkemli odalarda misafir etmek isteyen otel yatırımcıları tarafından tercih edilen Lampas lüks otel mobilyaları, en fazla tercih edilen ve modern çizgiler taşıyan double otel odası mobilyaları arasında yer alıyor. Lampas otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı klasik naturel bir tarz tercih edildi. Duvardan duvara pano şeklinde yapılan karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Ayrıca karyola panosunun etrafına dekoratif ayna çerçevesi konularak daha görkemli hale getirildi. Bu hali ile ihtişamlı bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına zengin bir atmosfer kazandırıyor.

Karyola başlığındaki kapitone döşemeleri ile otel odası dekorasyonu ön plana çıkarıyor. Tek duvar panosu önüne iki adet karyola konuldu. Lampas otel odası dekorasyonu double oda şeklinde tasarlansa da single otel odası veya suite otel odası olarak da uygulanabiliyor. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip. Özellikle tekli koltuk ve otel sandalyaleri şık olduğu kadarıyla ergonomik yapıları ile kullanıcıya rahat bir oturum sunuyor. Asortie Klasik Mobilya, lüks otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Otel dekorasyon ve projelerinizi Asortie Mobilya'ya teslim etmek için, şimdi ürün bilgi formunu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

otel dekorasyonu
Hanzade Otel Odası
otel odası takımı modelleri
Majeste Klasik Otel Odası
otel odası mobilyası
Vidanni Klasik Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
lüks klasik otel odası
Luxury Palace Otel Odası
otel odası çeşitleri
Carlotti Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp