lüks klasik otel odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Luxury Palace Otel Odası

Otellerinde kral odası konsepti oluşturmak isteyen, otel girişimcilerinin gözdesi olan luxury palce otel odasına yakından bakın. Otellerindeki müşterilerini klasik otel mobilyalarının ihtişamlı ve zarif ışıltıları içinde konaklatmak isteyen otel işletmecileri için özel olarak tasarlanan Luxury Palace otel odası mobilyaları şık dekoru kadar ergonomik yapısı ile de dikkat çekiyor. Asortie Mobilya, otel projelerinde misafirlerin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor.

Klasik dekorun tüm detaylarının kullanıldığı kral odası dekorasyonu ile sizde müşterilerinize unutmayacakları bir otel hizmeti sunabilirsiniz. Lüks otel odası dekorasyonunda klasik karyola, klasik konsol ve çalışma masası, klasik dinlenme kanepeleri yanında, lüks bir otel odası kapısı da dekora dahil edildi. Otel halısı ve otel perdesi seçiminde de yine klasik argümanlar ön planda tutuldu.

Otel odası tasarımında yatak başlığında leke tutmayan kumaşlar tercih edildi. Aynı zamanda otel odası içinde bulunan duvar ünitesi, valizlik, fiskos sehpa, sandalye ve kıyafet dolabı ve çalışma masaları da kullanışlı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Lüks otel odası dekorasyonu açısından en fazla dikkat çeken aksesuar ile hiç şüphesiz ki klasik jozefin modeli oldu. Luxury Palace klasik otel mobilyası, mekâna göre farklı ölçü ve renklerde üretiliyor.

otel dekorasyonda kullanılan mobilyalar
Palas Otel Odası
Dolmabahçe Otel Odası
otel odası takımı modelleri
Majeste Klasik Otel Odası
rahat otel odası
Perla Otel Odası
otel odası mobilyası
Vidanni Klasik Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp