otel odası ttakımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapadokya Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim şekilde tasarladığı, ürettiği ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor. Otellerine gelen müşterilerinizi sade çizgilere sahip ama görkemli odalarda misafir etmek isteyen otel yatırımcıları tarafından tercih edilen Kapadokya lüks double otel mobilyaları, en fazla tercih edilen ve modern çizgiler taşıyan double otel odası takımları arasında yer alıyor.

Kapadokya otel odasında, konfor ve sadeliğin bir arada kurgulandığı modern bir tarz tercih edildi. Japon tarzı yere yakın iki single karyolayı da bir arada tutan karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Bu hali ile ihtişamlı bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına zengin bir atmosfer kazandırıyor. Karyola başlığındaki kare kapitone döşemeleri ile otel odası dekorasyonu ön plana çıkarıyor. Kapadokya otel odası dekorasyonları double oda şeklinde tasarlansa da single otel odası mobilyası veya suite otel odası mobilyası olarak da uygulanabiliyor. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Özellikle otel kanepesi, tekli koltuk ve otel sandalyaleri şık olduğu kadarıyla ergonomik yapıları ile kullanıcıya rahat bir oturum sunuyor. Asortie Klasik Mobilya, lüks otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Lüks ve modern otel odası dekorasyonları ve porjeleri hakkında daha fazla bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

otel odası dekorasyonu
Beyazsaray Otel Odası
Dolmabahçe Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
otel odası ttakımları
Kapadokya Otel Odası
otel odası çeşitleri
Kinidos Otel Odası
otel odası çeşitleri
Carlotti Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp