otel odası masko
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Ceneviz Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim tasarladığı ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor. 

Caprice otel odasında dekroasyonunda, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı klasik bir tarz tercih edildi. Caprice karyola başlığı diğer otel mobilyaları tasarımlarına göre daha alçak yapılsa da isteğe göre yüksek de yapılabiliyor. Projenin geneline göre tavan yüksekliği ile aynı duvardan duvara yatak başlığı panosu da yapılabilir. Bu hali ile de heybetli bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına ihtişamlı bir atmosfer kazandırıyor. Caprice karyola başlığında kumaş kaplama yerine ahşap kaplamalar tercih edildi. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Özellikle dinlenme koltuğu ve çalışma sandalyelerinde, kullanıcıya rahat oturum sunan ortopedik tasarımlar tercih edildi. Asortie Mobilya, otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Lüks ve modern otel projelerin hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

otel dekorasyonda kullanılan mobilyalar
Palas Otel Odası
Konforlu yatak odası
Ekselans Otel Odası
klasik otel odası
Nihavent Otel Odası
otel mobilya örnekleri
Caprice Otel Odası
elena otel odası tasarımları
Elena Otel Odası
otel odası masko
Ceneviz Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp