Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Perla Otel Odası

Müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünürken, aynı zamanda onların güvenliğini de düşünen otel işletmecileri, Asortie Mobilya’nın, anahtar teslim yaptığı otel projelerini tercih ediyor. Lüks otel odası dekorasyonu konusundaki tecrübelerimiz ile işletme sahiplerine, gösterişli, ergonomik ve fonksiyonel otel dekorasyonları sunuyoruz. Otel mobilyalarında daha sade bir çizgi isteyenlerin tercih ettiği Perla otel odası mobilyaları, genellikle 4 veya 5 yıldızlı otel odalarının dekorunda kullanılıyor.

Perla otel mobilyaları modelinde genel olarak modern çizgiler hakim. Bu modelde, konfor ve sadelik bir arada kurgulandı. Perla karyola başlığı kısa düşünülse de projeye göre daha yüksek de yapılabiliyor. Hatta karyola başlıkları komple duvar panosu olarak da tasarlanabiliyor. Karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, dinlenme koltuğu, kahvaltı masası, duvar ünitesi, boy aynası, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Asortie Mobilya, otel projelerinde, modern, klasik, country, avangard, doğal ahşap otel mobilyaları, perde, duvardan duvara otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Otel mobilyaları ve otel projeleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

otel odası dekor örnekleri
Elite Otel Odası
otel odası modelleri
Star Otel Odası
otel odası mobilyası
Delhi Otel Odası
otel odası tasarımları
Metropol Otel Odası
otel odası ttakımları
Kapadokya Otel Odası
rahat yatak odası
Helena Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp