otel odası mobilyası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Delhi Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim tasarladığı, ürettiği ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, lüks otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor.

Otellerine gelen müşterilerinizi sade çizgilere sahip ama görkemli odalarda misafir etmek isteyen otel yatırımcıları tarafından tercih edilen Delhi otel odası mobilyaları, doğal ahşap kaplamalı malzemeler kullanılarak üretildi. Delhi otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı avangard sade bir tarz tercih edildi. Otel odası dekorasyonu daha sade ve naturel bir görünüme sahip olsun diye yatak başlığı düz ahşap olarak dizayn edildi. Bu hali ile şık bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına zarif bir atmosfer kazandırıyor. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Delhi otel odası iki bölümlü otel odası olarak yapılabildiği gibi, single oda, double oda, geniş aile odası şeklinde de yapılabiliyor. İki bölümlü geniş aile otellerinde dinlenme odasına konforlu oturma grubu mobilyaları, tv üniteleri ve mutfak dolapları ilave edilebiliyor. Asortie Mobilya, lüks otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Şimdi daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktan ve sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

otel odası dekor örnekleri
Elite Otel Odası
otel odası takımı
Aşiyan Otel Odası
otel odası tasarımları
Delux Otel Odası
elena otel odası tasarımları
Elena Otel Odası
rahat otel odası
Perla Otel Odası
otel odası mobilyası
Vidanni Klasik Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp