Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Helios Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim şekilde tasarladığı, ürettiği ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor. Otellerine gelen müşterilerinizi sade çizgilere sahip ama görkemli odalarda misafir etmek isteyen otel yatırımcıları tarafından tercih edilen Helios lüks double otel mobilyaları, en fazla tercih edilen ve avangard çizgiler taşıyan otel mobilyaları arasında yer alıyor.

Helios otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı klasik naturel bir tarz tercih edildi. İki single karyolayı da bir arada tutan karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Bu hali ile ihtişamlı bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına zengin bir atmosfer kazandırıyor. Karyola başlığındaki dilimli kapitone döşemeleri ile otel odası dekorasyonu ön plana çıkıyor. İsteğe göre karyola başlığında dekoratif aynalar veya tablolar da kullanılabilir.

Aynı zmamanda karyola başlığının yan taraflarında, çalışma ünitesi mobilyalarında ve minibar dolabındaki Selçuklu oyma motifleri otel odası dekorasyonuna artı değer kazandırdı. Helios otel odası dekorasyonu double oda şeklinde tasarlansa da single otel odası veya suite otel odası olarak da uygulanabiliyor. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip. Özellikle otel kanepesi, tekli koltuk ve otel sandalyaleri şık olduğu kadarıyla ergonomik yapıları ile kullanıcıya rahat bir oturum sunuyor. Asortie Klasik Mobilya, lüks otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Daha fazla bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

Dolmabahçe Otel Odası
otel odası takımı modelleri
Majeste Klasik Otel Odası
otel odası masko
Ceneviz Otel Odası
otel odası tasarımları
Metropol Otel Odası
otel odası ttakımları
Kapadokya Otel Odası
rahat yatak odası
Helena Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp