Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Almira Otel Odası

Müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünürken, aynı zamanda onların güvenliğini de düşünen otel işletmecileri, Asortie Mobilya’nın, anahtar teslim yaptığı otel projelerini tercih ediyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap kaplamalı otel odaları da dizayn ediyor.

Almira otel odası, hemen hemen her otel odasına kolaylıkla uyarlanabilen konsepti ve şık detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Lüks otel odası dekorasyonu konusundaki tecrübelerimiz ile işletme sahiplerine, gösterişli, ergonomik ve fonksiyonel otel dekorasyonları sunuyoruz. Otel mobilyalarında daha sade ve modern çizgiler isteyenlerin tercih ettiği Almira otel odası mobilyaları, genellikle 4 veya 5 yıldızlı otellerde kullanılıyor. Almira modelinde genel olarak modern detaylar hakim. Bu modelde, konfor ve sadelik bir arada kurgulandı. Almira karyola başlığı diğer otel mobilyaları modellerine göre yüksek olarak düşünülse de projeye göre istenilen ölçüde yapılabiliyor. Almira modelinde karyola başlığı dışına tavana kadar duvar panosu yapılarak otel dekorasyonunda mekâna ihtişamlı bir hava kazandırıldı.

Kumaş kapitone olarak yapılan karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, dinlenme koltuğu, kahvaltı masası, duvar ünitesi, boy aynası, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip. Asortie Mobilya, otel projelerinde, modern, klasik, country, avangard, doğal ahşap otel mobilyaları, perde, duvardan duvara otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor.

otel mobilya örnekleri
Caprice Otel Odası
otal odası çiftli yatak
Sapore Otel Odası
otel odası dekorasyon fikirleri
Almira Otel Odası
rahat otel odası
Perla Otel Odası
otel odası mobilyası
Delhi Otel Odası
otel odası tasarımları
Metropol Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp