Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elena Otel Odası

Elena otel odası, tam anlamıyla bir otel odasında olması gereken tüm detayları sizlere sunuyor. Asortie Mobilya, anahtar teslim yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun otel odası dekorasyonu çözümleri sunan Asortie Mobilya, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor. 

Elena otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandı. Elena karyola başlığı kısa düşünülse de projeye göre daha yüksek de yapılabiliyor. Karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardırop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip. Asortie Mobilya, otel projelerinde perde, duvardan duvara özel nakışlı otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor.

 

Konforlu yatak odası
Ekselans Otel Odası
otel odası takımı modelleri
Majeste Klasik Otel Odası
otel odası takımı
Aşiyan Otel Odası
otteler için dekorasyon
Şaheste Otel Odası
klasik otel odası
Nihavent Otel Odası
otel odası tasarımları
Delux Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp