Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Star Otel Odası

Otel mobilyalarında daha sade ve modern çizgiler isteyenlerin tercih ettiği Star otel odası mobilyaları, genellikle 4 veya 5 yıldızlı otel odalarının dekorunda kullanılıyor. Müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünürken, aynı zamanda onların güvenliğini de düşünen otel işletmecileri, Asortie Mobilya’nın, anahtar teslim yaptığı otel projelerini tercih ediyor.

Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap kaplamalı otel odaları da dizayn ediyor. Otel odası dekorasyonu konusundaki tecrübelerimiz ile işletme sahiplerine, gösterişli, ergonomik ve fonksiyonel otel dekorasyonları sunuyoruz. Star modelinde genel olarak modern detaylar hakim. Karyola başlığından, komodinlere, çalışma masası ve sandalyesi de dahil olmak üzere bir otel odasında kullanıcıların ihtiyaç duyacağı hemen hemen her detay yer alıyor. 

Bu modelde, konfor ve sadelik bir arada kurgulandı. Star karyola başlığı diğer otel odası mobilyaları modellerine göre daha yüksek düşünülse de projeye göre istenilen ölçüde yapılabiliyor. Hatta karyola başlıkları tavana kadar büyültülerek, komple duvar panosu olarak da tasarlanabiliyor. Kumaş kapitone olarak yapılan karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, dinlenme koltuğu, kahvaltı masası, duvar ünitesi, boy aynası, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Asortie Mobilya, otel projelerinde, modern, klasik, country, avangard, doğal ahşap otel mobilyaları, perde, duvardan duvara otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor.

otel dekorasyonda kullanılan mobilyalar
Palas Otel Odası
Konforlu yatak odası
Ekselans Otel Odası
otel odası tasarımları
Delux Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
Antalya otel odası
Pamir Otel Odası
rahat yatak odası
Helena Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp