Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Caprice Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim tasarladığı ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie Mobilya, klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor. Lüks otel odaları oluşturmak adına eşsiz konseptler arasında yerini alan Caprice otel odasını keşfedin. 

Caprice otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı klasik bir tarz tercih edildi. Caprice karyola başlığı yüksek ve dilimli kapitone şeklinde düşünülse de projeye göre daha yüksek de yapılabiliyor. Bu hali ile de heybetli bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına ihtişamlı bir atmosfer kazandırıyor. Caprice karyola başlığında leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özel kumaşlar tercih edildi. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip.

Otel odasının tavanında doğal ahşap kütük ağaçlar ile doğal bir ambiance oluşturuldu. Asortie Mobilya, otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor.

Otel odası dekorasyon ve projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

otel odası mobilyaları
Lampas Otel Odası
otel odası ttakımları
Kapadokya Otel Odası
lüks klasik otel odası
Luxury Palace Otel Odası
Antalya otel odası
Pamir Otel Odası
otel odası çeşitleri
Kinidos Otel Odası
rahat yatak odası
Helena Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp