Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Delux Otel Odası

Lüks yaşam mekanları oluşturmak için klasik mobilyaların kullanıldığı otel odaları konforlu ve şık tasarımı ile otel konuklarını memnun ediyor. Eşsiz tasarımın yanı sıra konforun da önemli olduğu bu alanlara özel olarak tasarlanan lüks otel mobilyalarını keşfedin. Otel dekorasyonunda sade çizgilerin hâkim olduğu country otel mobilyaları isteyen işletmeciler için tasarlanan Delux otel odası takımı genellikle 3 veya 4 yıldızlı oteller tarafından tercih ediliyor.

Sade olduğu kadar konforlu ve kullanışlı da olan Delux otel mobilyası takımında kısa başlıklı bir karyola başı tercih edildi. Delux karyola başlığı kısa düşünülse de projeye göre istenilen ölçüde daha yüksek de yapılabiliyor. Hatta karyola başlıkları komple duvar panosu olarak da tasarlanabiliyor. Karyola başlığında kumaş veya deri kaplama tercih edilmedi. Fakat duvar panosu şeklinde yapıldığında diğer otel odası modelleri gibi kapitoneli veya düz kaplamalı başlıklar yapılabilir.

Delux otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, fiskos sehpa, minibar dolabı, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip. Asortie Mobilya, otel projelerinde perde, otel halısı, otel odası kapısı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Lüks ve modern otel odası, projeleri hakkında daha fazla bilgi almak ve projelerinizi teslim etmek için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

otel odası takımları
Odessa Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
otel odası tasarımları
Metropol Otel Odası
otel odası mobilyaları
Lampas Otel Odası
otel odası ttakımları
Kapadokya Otel Odası
lüks klasik otel odası
Luxury Palace Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp