Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Aşiyan Otel Odası

Şık dekoru kadar ergonomik yapısı ile de dikkat çeken Aşiyan doğal ahşap otel odası dekorasyonu, otellerindeki müşterilerini lüks otel mobilyaları ve aksesuarların ihtişamlı ve zarif ışıltıları içinde konaklatmak isteyen otel işletmecileri için özel olarak tasarlandı. Asortie Mobilya, anahtar teslim şekilde uyguladığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor.

Naturel dekorun tüm detaylarının kullanıldığı Aşiyan otel odası tasarımı ile sizde müşterilerinize unutmayacakları bir otel hizmeti sunabilirsiniz. Lüks otel odası dekorasyonunda iki adet single karyola, konsol ve çalışma masası, klasik dinlenme kanepeleri yanında, lüks bir otel odası kapısı da dekora dâhil edildi.

Otel halısı ve otel perdesi seçiminde de yine lüks ve zarif argümanlar ön planda tutuldu. İki adet tek kişilik karyolanın kullanıldığı otel odası tasarımında yatak başlığında kumaş kaplama yerine doğal ahşap kaplamalar kullanıldı.  Aynı zamanda otel odası içinde bulunan duvar ünitesi, valizlik, fiskos sehpa, sandalye ve kıyafet dolabı ve çalışma masaları da kullanışlı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Aşiyan ahşap otel mobilyaları, mekâna göre farklı ölçü ve renklerde üretiliyor. Otel projelerinizi Asortie Mobilya'ya teslim etmeniz ve daha fazla bilgi almanız için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

otel odası modelleri
Star Otel Odası
elena otel odası tasarımları
Elena Otel Odası
rahat otel odası
Perla Otel Odası
otel odası masko
Ceneviz Otel Odası
otel odası mobilyası
Delhi Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp