Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Palas Otel Odası

Asortie Mobilya, anahtar teslim tasarladığı ve uygulamasını yaptığı otel projelerinde misafirlerin kendilerini konforlu ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Otel yatırımcısı için en uygun çözümler sunan Asortie, lüks otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangard otel mobilyaları yanında son yıllarda artan bir ilgi ile karşılaşan doğal ahşap otel odaları da dizayn ediyor.

Otellerine gelen müşterilerinizi sade çizgilere sahip ama görkemli odalarda misafir etmek isteyen otel yatırımcıları tarafından tercih edilen Palas otel odası mobilyaları, doğal ahşap kaplamalar kullanılarak üretildi. Palas otel odasında, konfor ve sadelik bir arada kurgulandığı avangard sade bir tarz tercih edildi. Palas karyola başlığı yüksek şekilde yapıldı. Otel odası dekorasyonu daha sade ve natürel bir görünüme sahip olsun diye yatak başlığına kumaş kapitone kaplama yapılmadı.

İsteğe göre başlık kısmına manzara resimleri ve dekoratif aynalar konulabiliyor. Bu hali ile şık ve heybetli bir görünüme sahip olan yatak başlığı otel odasına ihtişamlı bir atmosfer kazandırıyor. Aynı zamanda otel odasında bulunan komodinler, çalışma masası, sehpa, valizlik ve gardrop da hem kullanılışlı hem de estetik bir yapıya sahip. Asortie Mobilya, lüks otel projelerinde perde, duvardan duvara özel otel halısı, kapı, kapı kilit sistemleri, otel odası aksesuarları gibi her ihtiyacı karşılayarak sizlere anahtar teslim bir proje sunuyor. Şıklık ve sadeliği tek bir bakışta buluşturmak için, bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Otel odası mobilyası modelleri
Helios Otel Odası
otel odası dekorasyonu
Beyazsaray Otel Odası
otel odası dekor örnekleri
Elite Otel Odası
Konforlu yatak odası
Ekselans Otel Odası
klasik otel odası
Nihavent Otel Odası
otel odası modelleri
Star Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp