Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Beyazsaray Otel Odası

Bembeyaz bir otel odası konsepti oluşturarak, ferah ve göz alıcı yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Otel odalarında lüks yaşam alanları oluşturmak için işletmelerin projeleri ve mimari planları doğrultusunda göz alıcı ve konforlu otel odaları oluşturuyoruz. Asortie Mobilya, otel projelerinde misafirlerin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlıyor. Beyazsaray otel odası dekorasyonu, aynı mekânda daha fazla kişinin konaklamasını sağlayan bir tasarıma sahip. Duvardan inen yatak modelleri ile özellikle geniş ailelerin tercih edebileceği otel odasında, dört kişi rahatlıkla konaklayabilir.

Bir adet ebeveyn karyolası ve yanında duvardaki bölme içine gizlenmiş iki adet tek kişilik yatak ile aynı mekânın daha fonksiyonel kullanılmasına olanak sağlayan Beyazsaray lüks otel mobilyası, mekâna göre farklı ölçü ve renklerde üretiliyor. Beyazsaray otel odası tasarımında yatak başlığında ayna ve kapitoneli leke tutmayan kumaşlar tercih edildi.  Aynı zamanda otel mobilyaları içinde bulunan duvar ünitesi, valizlik, fiskos sehpa, sandalye ve kıyafet dolabı ve çalışma masaları da kullanışlı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Otel projelerin ve dekorasyon hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Bireysel müşteri danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Otel odası mobilyası modelleri
Helios Otel Odası
otel odası dekorasyonu
Beyazsaray Otel Odası
otel dekorasyonda kullanılan mobilyalar
Palas Otel Odası
otel dekorasyonu
Hanzade Otel Odası
otel odası dekor örnekleri
Elite Otel Odası
Dolmabahçe Otel Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp