Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bianca Klasik Ofis Takımı

Bianca klasik makam odası takımı görkeminin yanında zarafeti ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran şık bir tasarıma sahip. Makam masası, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşan ofis takımına sizlerin isteğiniz doğrultusunda makam koltuğu ve misafir koltukları da ilave edilerek, makam odası modelinde klasik çizgilere sahip makam odası arzulayanlar düşünülmüştür.

Makam odası koltukları şık oldukları kadar ergonomik yapıları ile kullanıcıya konforlu bir oturum imkanı sağlamaktadır. Ustaca el işçiliği ile üretilen Bianca ofis takımının koltukları birinci sınıf hakiki deri ile kaplanarak makam odanızda lüksün ve görkemin hissiyatını sizlere aktarıyor. Kaplamalı naturel parlak ceviz ahşap cilası ile bulunduğu mekâna bir asil bir ağırlık kazandıran makam odası takımı sizlerin isteği doğrultuda farklı renk seçenekleri ile hazırlanırken dilediğiniz konsept tasarımını elde etmenize katkı sağlamaktadır.  İstenilen ölçüde mekâna özel olarak da dizayn edilen Bianca ofis takımı ile prestijli ofisler elde etmek çok daha kolay. Aynı zamanda çalışma alanlarınız içerisinde beyaz tonların sadeliğini ve dinlendirici etkisini yaşamak isteyenler için özel olarak üretilmiş olan Bianca sedef klasik ofis takımı sizlerin beğenisine sunuluyor. Lüks makam odası takıhakkında daha fazla bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

taşlı klasik avize
Üç Katlı Taşlı Klasik Avize
klasik makam odası
Elit Klasik Makam Odası
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
suite makam odası
President Suite Makam Odası
klasik ofis mobilyası
Baron Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp