Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapaletti Klasik Ofis Takımı

Makam odanıza gelen misafirlerinizi ihtişamlı ve zarif bir mekanda ağırlamak isteyen sizler için tasarlanan Kapaletti lüks ofis takımı, şık görünümü ile size ve mekanınıza önemli bir prestij kazandıracak. Kapaletti makam odası takımı, bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir olan makam odası modeliyle makam odanızı sil baştan yaratma şansına sahip olursunuz. Lüks bir tasarıma sahip olan klasik ofis takımı, oval hatlarıyla yaşam alanlarınıza hareket katmaya geliyor. 

Prestijli ofis projeleriniz için dilediğiniz mekanın konseptine uygun olacak şekilde, istenilen renk ve ölçü seçeneklerine uygun tasarlanan Kapaletti klasik ofis takımı usta el işçiliği ile üretiliyor. Hakiki deri ile kaplanan lüks koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip. Kapaletti ofis takımının en avantajlı yanı ise istediğiniz doğrultusunda size özel olacak şekilde üretilebilmesidir. Kapaletti ofis takımı yine kendi grubundan olan Kapaletti duvar ünitesi ve misafir bölümleri için deri döşemeli Kapaletti koltuk takımı ile desteklenebilir. Bu sayede makam odanızda baştan sona tek bir konsept yaratarak prestijinize prestij katma imkanına sahip olursunuz.

Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
klasik makam odası
Fors Klasik Makam Odası
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
suite makam odası
President Suite Makam Odası
klasik ofis tasarımı
Cunda Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp