Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Baroc Klasik Makam Odası

Baroc klasik makam odası takımı alışılmışın dışındaki farklı pastel rengi ve benzer şekilde farklı tasarım anlayışı ile zarafeti ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran özel bir çalışma odası modeli. Klasik ofis mobilyaları koleksiyonu için tasarlanan Barok lüks makam odası, doğal ahşaptan ustaca el işçiliği ile sizler için üretildi. Lüks makam odası takımının içerisine, konsol, sehpa ve kesondan oluşan sizlerin isteğinize göre makam koltuğu ve misafir koltukları da ilave edilebiliyor. Makam odası koltukları şık oldukları kadar ergonomik yapıları ile sizlere konforlu bir oturum imkanı sağlıyor. Aynı zamanda geniş çalışma odalarınız için, ofis kanepesi de ilave edilerek konuklarınız ve sizler için konforlu bir yaşam alanı ortaya koyabilirsiniz. Deri chester koltukların yer aldığı makam odası takımı, lüks seviyesini arttırırken konfordan da ödün vermiyor. 

Baroc ofis takımının koltukları ve kanepeleri birinci sınıf hakiki deri ile kaplanırken isteğinize göre dokuma kumaşlar ile de kaplanabilmektedir. Kaplamalı naturel mat doğal ahşap ceviz rengi ile bulunduğu mekâna asil bir ağırlık kazandıran makam takımı sizlerin istediğiniz renk çeşitliliğine göre de  hazırlanabiliyor. Bunun yanı sıra Baroc ofis takımı prestijli çalışma alanları için istenilen ölçüde mekâna özel olarak da yapılabiliyor.

masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
klasik makam odası
Elit Klasik Makam Odası
lüks makam odası
Kapaletti Golden Makam Odası
klasik ofis mobilyası
Safir Klasik Ofis Takımı
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp