Klasik toplantı odası masası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Karmen Klasik Toplantı Masası

Geniş mi geniş toplantı odalarında, üst düzey konukların yer alacağı alanlarda tercih edilen toplantı masası lüks çizgisiyle ilgi odağı oluyor. Protokol kurallarına uygun tasarımıyla gönülleri kazanan Karmen klasik toplantı masasına şimdi yakından bakın. Üst düzey toplantılar da lüksün ve görkemiyle misafirlerinizi etkileyerek prestijlerinizi üst seviyeye çıkarmaya yarayan Karmen klasik toplantı masası bulunduğu yaşam alanının atmosferini değiştirmektedir. Yeni sezonun içerisinde oldukça fazla dikkat çeken tasarımlarından biri olan Karmen klasik ofis masası modeli dilediğiniz boyutta olacak şekilde ölçülendirilmesinin yanı sıra büyük ofisler için tasarlanarak, 6 metre masa ve 20 adet sandalye kullanıldı. İsteğe göre daha büyük veya daha küçük olarak da baştan sona tasarlanabilen Karmen klasik toplantı masası çalışma alanları içerisinde konforu ve ihtişamı ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Usta ve ince işçilik ürünü ahşap oyma sanatı ile üretilen Karmen klasik ofis takımı, masa ve isteğe göre sayıdaki sandalyelerden oluşuyor. Sizlerin istekleri doğrultusunda duvar ünitesi, vitrin ve kütüphane gibi ofis mobilyaları ile de zenginleştirilebiliyor. Karmen klasik toplantı masası modelleri, toplantı odasında sunum ekranı veya televizyon kullanmak isteyenler için de Karmen TV ünitesi ile birlikte kombin edilebiliyor. Bu sayede şıklığının yanı sıra fonksiyonel bir konsept ortaya çıkarılmış olmaktadır.

klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Klasik toplantı masası
Suite Klasik Toplantı Masası
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
asortie klasik makam odası
Venedik Klasik Makam Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp