klasik ofis tasarımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Cunda Klasik Ofis Takımı

Cunda klasik makam odası takımı ihtişam ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran lüks bir tasarıma sahip. Makam masası, konsol, sehpa ve kesondan oluşan ofis takımına sizlerin isteğinize göre makam koltuğu ve misafir koltukları da ilave edilebilmektedir. Makam odası koltukları şık oldukları kadar ergonomik yapıları ile gün boy üzerinde vakit geçirdiğiniz için sizlere konforlu bir oturum sağlıyor ve gelecekte olası ortopedik rahatsızlıkların önüne geçmiş oluyor. Ustaca el işçiliği ile üretilen Cunda ofis takımının koltukları birinci sınıf hakiki deri ile uçtan uca kaplanıyor.

Kaplamalı naturel parlak ceviz ahşap cilası ile bulunduğu yaşam alanına asil bir ağırlık kazandıran makam takımı sizlerin istek ve arzularınıza göre farklı renk çeşitliliği ile hazırlanabiliyor bunun yanı sıra Cunda klasik ofis takımı modelleri prestijli ofislerinizin genişliğine göre farklı ölçülerde mekâna özel olarak da baştan sona dizayn edilebiliyor. Zarif ancak ağır tasarıma sahip makam odası takımı, makamınıza yakışacak bir asalete sahip. Şimdi siz de dilediğiniz makam odası konsepti yaratmak için ilk adım olan ürün bilgi formunu doldurarak daha fazla bilgi sahibi olabilir ya da whatsapp destek hattı ile iletişime geçebilir, Asortie Mobilya’nın sunduğu mimarlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Asortie tv ünitesi
Milano Klasik Duvar Ünitesi
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
ofis mobilyaları
Eftelya Klasik Ofis Takımı
klasik ofis mobilyası
Safir Klasik Ofis Takımı
asortie klasik makam odası
Venedik Klasik Makam Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp