klasik ofis mobilyası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Baron Klasik Ofis Takımı

Çalışma mekânlarında ceviz tonların, yılların eskitemediği zarafetini yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Baron klasik makam odası takımı, sade ve aynı zamanda antik tasarımı ile çalışma mekânına zengin bir atmosfer kazandırıyor. Makamına gelen misafirlerini ve müşterilerini göz alıcı, ihtişamlı ve zarif bir mekânda ağırlamak isteyenler için tasarlanan Baron klasik makam odası modeli, bir makam odasında olması gereken tüm ofis mobilyalarını barındırıyor. Baron lüks ofis mobilyaları harika görünümü işinize değer ve prestij kazandırdığı gibi ziyaretinize gelen misafirlerinize de unutulamayacak bir etki bırakacak. Baron makam takımı, bir adet masa, kütüphane, sehpadan oluşuyor. Ofis mobilyaları içinde ayrıca ayak uzatma pufu da bulunuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir. Hakiki deri ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya da sahip. Ortopedik malzemeleri ile döşenen ofis koltukları uzun çalışma saatlerinde konforlu bir oturum sunuyor.

Lüks makam odası takımı, heybetli tasarımıyla kullancısının gönlünü kazanırken, makam sahibinin konuklarınının da ilgi odağı olacak. Baron lüks makam odasındaki dolaplar ölçüye göre duvardan duvara şeklinde yapıldı. Dolaplar içinde kütüphane, vitrin, tv ünitesi ve gümüşlükler bir arada sunuldu. Duvardaki ısıtma peteği, ısı kaybına yol açmayan dekoratif ahşap ile kaplandı. Ayrıca ortama sıcak bir atmosfer oluşturması için duvara antik bir şömine modeli de konuldu.  Baron lüks patron odası mobilyalarını diğerlerinden ayıran önemli bir fark ise, tavanın da bulunan mobilya ile kaplanması oldu. Yine makam odası dekorasyonu mobilya rengi ile aynı açılır jaluzi perdeler ile tamamlanırken, ortamın fazla ışık alması da sağlandı. Ofis dekorasyonu içindeki duvar tipi klasik avize modelleri ve klasik aksesuarlar ile de makam odası dekor tamamlandı. Prestijli ofis projelerinde mekâna özel olarak istenilen renk ve ölçüde yapılan Baron klasik ofis takımları el işçiliği ile üretiliyor. Baron doğal ahşap ofis takımı modelinin en avantajlı yanı ise mekâna göre ölçülerde ve istediğiniz renk seçenekleri ile size özel olarak üretilebilmesidir.

antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
avangard ofis takımı
Vidanni Avangard Ofis Takımı
klasik ofis mobilyası
Marküteri Klasik Ofis Takımı
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
suite makam odası
President Suite Makam Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp