klasik makam odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lion Klasik Makam Odası

Deri makam odası mobilyaları arasında sıklıkla tercih edilen Lion klasik makam odası takımına şimdi daha yakından bakın. Çalışma mekânlarında lüks doruklarını ceviz tonları ile altın varağın, yıllara meydan okuyan zarafeti ile yaşamak isteyen sizler için tasarlanan Lion klasik makam odası takımı, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. İhtişamlı bir kitaplıklı vitrin, zarif koltuklar ve alışılagelmişin dışında bir masa dizaynı ile çalışma alanınıza değer kazandıracak yepyeni bir tasarım ile makamınızdaki prestijin yansıması olacak. Lion makam odası takımı modeli içindeki klasik çalışma masası, ön tarafındaki ilave masa eki ile daha kullanışlı bir hale gelerek ortak çalışma alanları yaratmanıza imkan tanıyor.

Özellikle kısa süreli toplantılarda, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz ile aynı hizada çalışma imkânı tanıyan masa eki, lüks ofis odası takımını daha kullanışlı hale getirerek sizlere kolaylık sağlıyor. Görkemli ofis odası mobilyalarına makam koltukları ile kombin olacak ofis kanepe modelleri de ilave edilebilerek, görkemli bir makam odası konsepti yaratabilirsiniz. Lion lüks ofis mobilyaları istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte size özel olarak üretilebiliyor. Lion çalışma odası mobilyaları takım olarak alınabildiği gibi, isteğe göre tek tek olarak da tercih edebilirsiniz.

klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
askılı klasik tepsi avize modelleri
Askılı Klasik Tepsi Avize
avangard ofis takımı
Vidanni Avangard Ofis Takımı
klasik_berjer_seti
Antik Klasik Berjer Seti
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
klasik ofis mobilyası
Baron Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp