asortie klasik makam odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Venedik Klasik Makam Odası

Lüks makam odaları için tasarlanan Venedik klasik makam odasına şimdi yakından bakın. Çalışma alanlarında ceviz tonları ile altın varağın, yılların eskitemediği görkemiyle yaşamak isteyen patronlar için dizayn edilen Venedik klasik makam odası takımı, lüks tasarımı ile dikkat çekiyor. Makamına gelen konuklarını ihtişamlı ve zarif bir mekânda ağırlamak isteyenler için tasarlanan Venedik klasik makam odası modeli, bir makam odasında olması gereken tüm ofis mobilyalarını içerisinde barındırıyor. Venedik lüks ofis takımı harika görünümü ile size ve mekanınıza önemli bir prestij kazandıracak. Venedik makam takımı, bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir yapıdadır. Hakiki deri ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip. Aynı zamanda ofis koltukları uzun çalışma saatlerinde ortopedik bir oturum sunuyor.

Ayrıca makam odası içinde yine misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ayrı bir oturma grubu yapılmış. Bu oturma grubu mobilyaları şık olduğu kadar ergonomik yapıları ile size ve misafirlerinize rahat bir oturum sunuyor. Venedik lüks makam odasındaki dolaplar ölçüye göre duvardan duvara şeklinde yapıldı. Dolaplar içinde kütüphane, vitrin, tv ünitesi ve gümüşlükler bir arada sunuldu. Ayrıca ortama sıcak bir hava oluşturması amacı ile dolabın orta kısmına bir klasik şömine eklemesi de yapıldı. Yine makam odası dekorasyonu güzel bir yağlı boya tablo ile ön plana çıkarıldı. Ofis dekorasyonu içindeki avize modelleri ve aksesuarlar ile de makam odası dekor tamamlandı. Prestijiyle ünlü ofis dizaynlarında mekâna özel olarak istenilen renk ve ölçüde yapılan Venedik klasik ofis takımı el işçiliği ile üretiliyor. İpek mat ceviz zemin üzerine gerçek altın varak işlemeleri ile süslenen Venedik ofis takımının en avantajlı yanı ise istediğiniz şekilde ve istediğiniz renk seçenekleri ile size özel olarak üretilebilmesidir.

kollu_klasik_avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 04
ofis mobilyaları
Eftelya Klasik Ofis Takımı
klasik ofis mobilyası
Marküteri Klasik Ofis Takımı
sohbet köşesi
Panorama Sohbet Köşesi
asortie klasik makam odası
Venedik Klasik Makam Odası
doğal ahşap kapı
Venedik Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp