krem rengi ofis takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bianca Sedef Ofis Takımı

Şık tasarımıyla makam odanıza ihtişam katacak olan Bianca sedef ofis takımı, sağlamlığı ile uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak sağlıyor. Makamınıza sizi ziyarete gelen konuklarınıza karşı lüks bir atmosfer sağlamak ve o zarafetle onları ağırlamak fazlasıyla önemlidir. Prestijine prestij katmak isteyenler için tasarlanan Bianca Sedef lüks ofis takımı şık görünümü ile size ve makamınıza prestij sağlarken, sizleri de görkemiyle büyüleyecek. Bianca makam takımı, bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşmakla beraber dileğinize takım içerisine göre misafir koltukları ve makam koltuğu da eklenebilmektedir. Lüks ofis tasarımlarında mekana özel olarak çeşitli renk ve ölçü çeşitliğinde yapılan Bianca klasik ofis takımı ustaca el işçiliği ile üretiliyor.

Hakiki deri ile kaplanan koltuklar şık olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahipler bu sayede ofis koltukları uzun çalışma saatlerinde ortopedik bir oturum sunuyor ve olası meslek hastalıklarının da önüne geçiyor. İpek mat beyaz zemininin üzerine gerçek altın varak işlemeleri ile süslenen Bianca ofis takımı dilediğiniz konsepte uygun olacak şekilde sahip olduğu geniş renk seçenekleri ile özel olarak üretilebilmektedir. Ofislerinde ve çalışma odalarında yılların eskitemediği ceviz tonları tercih edenler için ise Bianca klasik ofis takımı modeli üretildi. Çeşitli konsept ve tasarım diline ait ofis mobilyaları Asortie Mobilya içerisinde sizleri bekliyor.

klasik kollu avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 03
klasik makam odası
Elit Klasik Makam Odası
klasik çalışma odası
Sinerji Klasik Çalışma Odası
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
klasik ofis mobilyası
Baron Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp