klasik ofis mobilyası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Marküteri Klasik Ofis Takımı

Ahşabın en etkileyici sanatlarından olan marküteri işçiliğinin icra edildiği Marküteri klasik ofis takımı, makam odanıza şıklık katmaya geliyor. El işçiliği ile nakış nakış işlenen ve doğal ahşaptan üretilen Marküteri klasik ofis takımı modeli, çalışma mekânlarında ceviz tonları ile altın varağın, yılların eskitemediği zerafetini yaşamak isteyen yöneticiler için tasarlanandı. Marküteri işleme sanatının el işçiliği çizimleri ile süslenen lüks ofis odası mobilyaları bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir. Hakiki deri ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip. Aynı zamanda ofis koltukları uzun çalışma saatlerinde ortopedik bir oturum sunuyor.

Masa, vitrin ve sandalyelerin ayakları etkileyici bir tasarıma sahip. Makam masasının ön kısmındaki bombeli tasarım ve alt bazasındaki oyma motifi ile vitrin tacındaki oyma motifi ofis takımı modelini tamamlıyor. Marküteri ofis takımı modeli için aynı zamanda, ofis oturma grubu da yapılabiliyor. Ofislerinde lüksü yaşayarak çalışmak isteyenlerin tercihi olan Marküteri klasik büro mobilyaları, istenilen ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
şamdanlı avize
Şamdanlı Klasik Avize
klasik ofis mobilyası
Marküteri Klasik Ofis Takımı
sohbet seti
Panorama Golden Sohbet Seti
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
klasik ofis tasarımı
Cunda Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp