klasik ofis mobilyası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Safir Klasik Ofis Takımı

Makam odalarının vazgeçilmezi olacak Safir klasik ofis takımına şimdi daha yakından bakın. Çalışma mekânlarında, zarafeti, şıklığı, zengin bir atmosferi ve fonksiyonel bir konforu bir arada yaşatan Safir klasik ofis takımı, yeni sezon klasik ofis mobilyaları koleksiyonunun en fazla dikkat çeken tasarımı. Ofisine gelen misafirlerini ihtişamlı ve zarif bir mekanda ağırlamak isteyen patronlar için tasarlanan Safir klasik makam odası takımı harika görünümü ile size ve mekanınıza önemli bir prestij kazandıracak. Safir klasik ofis mobilyaları, bir adet masa, kütüphane ve sehpadan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebiliyor.

Hakiki deri veya isteğe göre dokuma kumaş ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip. Safir ofis koltukları özellikle uzun çalışma sürelerinde, ortopedik bir rahatlık sunuyor. Prestijli ofis projelerinde mekâna özel olarak istenilen renk ve ölçüde yapılan Safir lüks ofis takımları el işçiliği ile üretiliyor. Safir ofis takımının en avantajlı yanı ise istediğiniz şekilde size özel olarak üretilebilmesidir. İşyerlerinde lüks ofis dekorasyonu yapmak isteyenlerin tercihi olan klasik makam odası takımının masası ve kütüphanesi klasik mobilya sanatının tüm özellikleri taşıyor.

klasik sandalye
Madalyon Klasik Sandalye
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
avangard ofis takımı
Vidanni Avangard Ofis Takımı
lüks makam odası
Kapaletti Golden Makam Odası
efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
asortie klasik makam odası
Venedik Klasik Makam Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp