avangard ofis takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Vidanni Avangard Ofis Takımı

Beyaz ofis mobilyası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çalışma mekanlarında beyazın sade ve dinlendirici etkisini yaşamak isteyen patronlar için tasarlanan Vidanni avangard makam odası takımı, alışılmışın dışındaki farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. İhtişamlı bir kitaplıklı vitrin, zarif koltuklar ve alışılagelmişin dışında bir masa dizaynı ile çalışma alanınıza değer kazandırcak yepyeni bir tasarıma sahip. Vidanni makam odası takımı içindeki klasik çalışma masası, ön tarafındaki ilave masa eki ile daha kullanışlı bir hale gelerek, tasarımının yanı sıra fonksiyonel yönüyle de tercih edilebilir bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Özellikle kısa süreli toplantılarda, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz ile aynı hizada çalışma imkanı tanıyan masa eki, lüks ofis odası takımını daha kullanışlı hale getirerek günümüzün ortak çalışma atmosferlerinin ihtiyaçlarını birebir karşılıyor. Vidanni avangard ofis mobilyaları sizin istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renk seçeneklerine uygun olarakta, hayalinizdeki ofis ortamını yaratmak için özel olarak üretilebiliyor. Vidanni çalışma odası mobilyaları takım olarak alınabildiği gibi, isteğe göre tek tek olarak da tercih edilebilir yapıdadır, bu da ofisinizi genişliğine veyahut tercihlerinizin çeşitlerine göre değiştirmektedir.

klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
askılı klasik tepsi avize modelleri
Askılı Klasik Tepsi Avize
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
krem rengi ofis takımı
Bianca Sedef Ofis Takımı
rustik ofis mobilyası
Masal Rustik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp