Klasik toplantı masası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Suite Klasik Toplantı Masası

Geniş toplantı ihtiyaçlarını karşılamak adına tercih edilecek olan, Suite klasik toplantı masasına şimdi daha yakından bakın. Çalışma mekânlarında, fazla sayıda kişiler ile aynı anda çalışarak sinerji oluşturmaya çalışan ve şirketlerinde toplantılar yapmak isteyen veya toplu görüşmeler yapan yöneticilerin tercihi olan Suite klasik toplantı masası modeli, doğal ahşaptan mekanın ölçüsüne göre üretiliyor. Sahip olduğu tasarım ile zarafeti, şıklığı ve konforu bir arada yaşatan Suite toplantı odası dekorasyonu, U şeklinde masa modeli ve isteğe göre sayıdaki sandalyeden oluşuyor. Toplantı masası modeline yine isteğe göre ses ve görüntü sistemleri de ilave edilebiliyor. Toplantı masasının ayakları doğal ahşaptan el işçiliği ile klasik oyma sanatının ince detayları ile üretildi. Toplantı odası tasarımı, masanın orta kısmında kalan ahşap çiçeklik ile ihtişamlı bir görünüm kazanıyor.

Köşe çalışma masası etrafındaki sandalyeler, gösterişli ve ergonomik yapıları ile ön plana çıkıyor. Kullanıcının boyuna ve vücut yapılarına göre ayarlanabilen özel mekanizmalı toplantı koltukları kumaş veya deri ile kaplanabiliyor. Suite lüks toplantı odası mobilyalarının en avantajlı yanı ise istediğiniz şekilde ve istediğiniz renkte size özel olarak üretilebilmesidir. İşyerlerinde lüks toplantı odası dekorasyonu yapmak isteyenlerin tercihi olan klasik toplantı odası takımının masası ve çiçekliği klasik mobilya sanatının tüm özellikleri taşıyor.

oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
şamdanlı avize
Şamdanlı Klasik Avize
klasik çalışma odası
Sinerji Klasik Çalışma Odası
klasik ofis mobilyası
President Klasik Çalışma Masası
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
klasik ofis mobilyası
Baron Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp